Шукаємо партнерів

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  

Ми фінансуємо стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також організовуємо дитячі та молодіжні табори, а також студентські обміни між університетами в межах України.

Щоб втілити ці проєкти у життя, ми шукаємо партнерів. Уважно читайте умови участі у конкурсах партнерів та подавайтеся. 

 

Технічний супровід Digital Labs

Шукаємо партнера, що візьме на себе технічну складову онлайн-лабораторій та буде поруч коли «Чомусь не виходить підключитися». 

Якщо це про вас — уважно читайте бриф та подавайтеся до 15:00 за київським часом, 5 жовтня 2021 року. 

Більше деталей

Шукаємо організації, що приймуть мандрівні табори європейської молоді

Табори європейської молоді вирушають у подорож областями України й ми шукаємо спільників серед освітніх закладів. Вам потрібно буде прийняти наші мандрівні табори на своїй території та допомогти знайти учасників. 

Якщо хочете взяти участь у міжнародному проєкті та порадувати підлітків з вашого міста цікавою подією, читайте умови конкурсу та подавайтеся. Кінцевий термін — понеділок, 27 вересня, 15:00 за київським часом.

Деталі конкурсу

Шукаємо координаторів таборів європейської молоді

Шукаємо організацію, яка візьме на себе координацію таборів європейської молоді. Якщо ви вже проводили освітні події, а перспектива багато подорожувати Україною вас інтригує — ми шукаємо вас. 

Читайте умови конкурсу та подавайтеся. Кінцевий термін — понеділок, 27 вересня, 15:00 за київським часом.

Деталі конкурсу

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.