Digital Labs: освітяни

Digital Labs: освітяни

 

Нова українська школа — великий крок для українського суспільства й не менший виклик для освітян. Труднощі долати простіше, коли є позитивний приклад і спільнота однодумців, що готові підтримати й проконсультувати. Ми це розуміємо, тож, щоб допомогти, створили онлайн-лабораторії. 

Під час онлайн-лабораторії ви разом з освітянами з усієї України зможете подумати над розв’язанням спільних проблем. Дізнаєтеся про робочі інструменти під час лекцій експертів з ЄС, Великої Британії та України, знайдете нові ідеї під час воркшопів і в команді з іншими учасниками розробите та презентуєте ефективне рішення для сучасної освіти. Експерти будуть поруч, щоб скерувати та допомогти порадою. Автори найкращих проєктів отримають до 500 євро на професійний розвиток. 

Ми повідомляємо про нові конкурси для онлайн-лабораторій кілька разів на рік. Стежте за оновленнями в соцмережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для обговорення питань, що нині на часі

Ми присвячуємо онлайн-лабораторії Новій українській школі та темам, на яких вона тримається: децентралізації, початковій освіті, інноваціях у викладанні, професійному навчанні, інклюзії. Це найбільш актуальне питання для українських освітян, тож щоразу ми пропонуємо 15 воркшопів і 5 годин менторських сесій віч-на-віч, щоб як слід у ньому розібратися.

Це для навчання на досвіді провідних спеціалістів з ЄС, Великої Британії та України

Директори провідних освітніх установ, автори нових методологій, обдаровані професори та вчителі, що працюють з НУШ або схожими реформами, вкажуть на їхні нюанси та поділяться дієвими рішеннями. Освітяни з ЄС та Великої Британії запропонують свіжі ідеї, що можна адаптувати під ваш контекст. Українські лектори розкажуть про методології, які працюють в Україні.

Це для створення дієвої навчальної методології

Після онлайн-лабораторії у вас буде методологія, яку одразу можна застосувати в роботі. Заснована на досвіді проактивних освітян з усієї Європи, вивірена експертами під час менторських сесій та структурована до фінальної презентації. За якісну методологію ви отримаєте винагороду — стипендію на професійний розвиток.

Це для активних освітян з усієї України

Запрошуємо до участі освітян із досвідом роботи від трьох років. Вчителі шкіл і професійних закладів, реформатори, методисти й фахівці з інклюзивної освіти відкриють онлайн-лабораторію для себе. Ми цінуємо сильну мотивацію та бажання ділитися новими знаннями з професійною спільнотою.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.