Путівник Changemates

Разом з видавництвом «Основи» ми випустили путівник організаціями та людьми, які змінюють Україну. 

Книжка зібрала історії випускників House of Europe, які втілили проєкти з багатотисячною міжнародною аудиторією, видавали важливі книжки, розвивали культуру в областях і невпинно навчалися нового. А від 24 лютого 2022 року всі вони долучилися до боротьби за вільне майбутнє України. 

Харківська галерея в гаражі, публічна майстерня у Дніпрі, книжкові квести для підлітків у Луцьку, конференція з AI-журналістики в Києві, соціальна кав’ярня від ветеранів АТО в Краматорську, яка продовжила працювати навіть після початку повномасштабного вторгнення — записали 60 історій з усієї України. 

Книга слугує платформою для знайомств, де змінотворці зможуть знайти майбутніх партнерів для своїх проєктів. Шукайте спільників і діліться англомовною версією путівника з іноземцями, щоб ще більше українців змогли заявити про себе світу.

Завантажити путівник

Фото: Юлія Вдовиченко

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.