Наш вплив

Ми цінуємо прозорість і ця сторінка про неї. Тут ми чіткою мовою цифр розповідаємо про усе, що трапилося з нами за рік. Ці дані — наша історія, історія перетворення з нової програми на великий проєкт, що об’єднує людей і можливості.  

Ми створюємо цю сторінку разом. Щоразу як ви відправляєте нову заявку або ставите лайк, ви визначаєте який вигляд вона матиме у майбутньому.

Відкладіть справи на декілька хвилин і погляньте, чого ми досягли разом за роки існування House of Europe.

 

2023

У 2023 році ми продовжили підтримувати українців, які творять неможливе навіть в умовах війни. Допомагали тим, хто волонтерить, веде бізнес, реставрує памʼятки та створює нову культуру України й всього світу попри усі труднощі. Усього нашими грантами, стипендіями та курсами скористалося понад 130 організацій та 1300 людей.

У нашому спецпроєкті з онлайн-журналом Platfor.ma, деякі з них діляться своїми історіями.

2022

Ми виділили 1,5 мільйона євро на підтримку України під час війни. 35 музеїв у Львові, Одесі, Києві, Донецькій, Сумській, Луганській та Миколаївській областях отримали гроші на убезпечення колекцій, а 404 агентів змін одержали по 1 000 євро на евакуацію, щоденні потреби та робочі проєкти. Загалом — підтримали 94 організації та 2 755 людей. 

Більше про те, як пройшов перший рік повномасштабної війни для нас та нашої спільноти читайте у спецпроєкті від харківського медіа Люк.

2021

Ми пропонували 21 програму для українців та їхніх колег з ЄС та Великої Британії з фокусом на знайомства без огляду на кордони, знання та натхнення. Навідалися до Дніпра з поп-ап хабом та House of Europe Festival та вирушили у подорож Україною з мобільним павільйоном — 6 718 містян відвідали 97 подій в Миколаєві, Кам’янець-Подільському та Івано-Франківську.

Заходьте на сайт, щоб дізнатися, чим запам’ятався рік, коли ми згадали про живі події та подорожі.

2020

House of Europe запустився з 24 програмами для 6 професійних сфер: від культури та креативних індустрій до медицини. Ми провели 72 конкурси й підтримали 118 проєктів та 3 702 людини. Коли розпочався ковід, першими в Україні підтримали культуру в часи кризи — уже за місяць після запровадження карантину виділили 800 000 євро.

Про запуск House of Europe під час пандемії ковіду —  на сайті.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.