Creative Business Boost

Creative Business Boost

 

Малі підприємства дають роботу, відновлюють економіку та надихають на інновації. Креативний бізнес — один з найбільш динамічних експортерів країни. Ми віримо, що майбутнє за творчими та винахідливими, тож для темних конячок підприємництва створили Creative Business Boost. 

Це платформа для стрімкого зростання креативного бізнесу, де власники зрілих підприємств отримають усе, щоб вивести свою справу на новий рівень чи оговтатися після кризи. Від спільноти однодумців до 10 000 євро — ми підтримаємо вас у підкоренні іноземного ринку, запуску нового продукту чи створенні виробничого цеху в стінах компанії. На вас чекатимуть консультації з бізнес-експертами та зустрічі з підприємцями, де ви проговорите наболіле та впевнитеся, що рухаєтеся у правильному напрямку. 

Слідкуйте за нами у соціальних мережах або підпишіться на розсилку, щоб не пропустити конкурс.

10 000 євро на креатив

Тільки ви знаєте, що потрібно вашому бізнесу. Станьте першою в Україні сертифікованою B-корпорацією, перейдіть на сучасне обладнання, відкрийте закордонний шоурум чи оновіть брендинг — ми підтримаємо будь-яку ініціативу в межах 10 000 євро.

10 годин персоналізованих консультацій

Впевніться, що рухаєтеся у правильному напрямку, під час консультацій з бізнес-експертами. Шаблону немає, є тільки ваш запит: оптимізувати організаційну структуру, адаптувати фінансову модель, розробити нові продукти або обрати ринки для міжнародної експансії. За чотири місяці встигнете затестити гіпотези й разом скоригувати план дій.

15+ років досвіду в бізнес-експертів

Наші експерти мають 15+ років досвіду, успішні бізнеси та сертифікати, які підтверджують їхнє вміння розкрити потенціал підопічних. Співпрацюємо з Володимиром Воробеєм, Інною Шинкаренко, Костянтином Воробйовим, Оленою Кобилянською та Олександром Романішиним та менторами з ЄС, яких підберемо саме під ваш запит.

3 зустрічі з однодумцями

Ми створюємо простір підтримки та менторства. За чотири місяці в оточенні таких самих креативних шибайголов ви познайомитеся, проговорити болі, поділитися лайфхаками та провалами. Усе це під час регулярних нетворкінгів з фасилітаторами, які допоможуть не втрачати фокус.

12 незламних та креативних

Чекаємо на незалежні музичні лейбли, міські медіа, школи фотографії, плейбек-театри, бренди екологічної кераміки та інші зрілі бізнеси, які вміють монетизувати креативність. Знадобиться готовий продукт, перевірена команда та наснага працювати попри війну.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.