Екстрені програми у відповідь на війну

Екстрені програми у відповідь на війну

 

Ми пропонуємо антикризову підтримку для всіх шести секторів, з якими співпрацюємо. Шукайте себе в списку та беріть участь.

Список неповний. Ми продовжуємо розробляти пропозиції для українських агентів змін та організацій. Стежте за нами у фейсбуці, телеграмі та підпишіться на розсилку, щоби нічого не пропустити. 

Якщо у вас є ідея, як ми можемо допомогти під час війни, пишіть на ask@houseofeurope.org.ua.

Для музеїв — допомога зі збереження колекцій

Ми підтримали людей, які ризикують власним життям, щоб зберегти унікальні пам’ятки культури в Україні. 25 музеїв у Львові, Одесі, Києві, Донецькій, Сумській, Луганській та Миколаївська областях отримали 137 184 євро на убезпечення колекцій.

 

 

Для спільноти випускників — екстрені стипендії

258 учасників нашої спільноти випускників отримали по 1000 євро. Стипендії допоможуть відновити роботу тим, хто перебуває в безпеці й хоче повернутися до улюбленої справи. Усі, хто залишився без роботи, зможуть оплатити житло, їжу, медикаменти та пальне.

 

Для людей та проєктів, які виграли гранти — переспрямування фінансування

Професіонали та організації, які виграли наші гранти та ще не встигли повністю реалізувати проєкти, можуть без зволікань витратити ці кошти на екстрену допомогу та захист від російської агресії. Завершити довоєнний проєкт або пристосувати його до нової реальності — теж варіанти.

Для креативних підприємців — консультації бізнес-експертів

45 креативних підпримців адаптували свої бізнеси до війни та невизначеності під час персональних консультацій з експертами. Стартовим капіталом для змін стала 1000 євро.

 

Для команд у гарячих точках — індивідуальний захист

Ми прагнемо підтримати наших партнерів, які евакують людей, захищають культурну спадщину, волонтерять та займаються іншими важливими справами у гарячих точках по всій Україні. Їхні команди отримали 1 351 комплект захисного та медичного спорядження.

Для громадських організацій — фінансування важливих ініціатив

Ми підтримали будівництво центру для переселенців, створення бази даних воєнних злочинів росіян, придбання ноутбуків для вчителів з Маріуполя та інші важливі ініціативи. Кошти отримали 12 організацій.

 

Для кожного — підбірки антикризових можливостей для українців

Ми й далі збираємо найцікавіші можливості для українців з ЄС та всього світу. Складаємо куровані добірки з антикризових стипендій, резиденцій, грантів та курсів для щотижневої розсилки. Публікуємо платформи для пошуку прихистку та роботи, списки безплатних книжок і контакти психологів у фейсбуці та телеграмі.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.