Часті запитання

Загальні 

 

Як подати заявку?

Перевірте вкладку «Як подати заявку?» на сторінці конкурсу, що вас цікавить. Зазвичай ми приймаємо заявки через онлайнову платформу, але для деяких програм умови відрізняються.

Щоб подати заявку на онлайновій платформі, вам потрібно зареєструватися. Далі оберіть програму, заповніть форму, натисніть «подати заявку» і чекайте на результати. Щоб полегшити цей процес, ми додали стислі інструкції. Удачі!

Я вперше подаюся на грант/програму. Чи ви можете допомогти із заявкою?

Ми не можемо допомогти заповнити заявку, але не переживайте — ми ретельно описали процес подачі. Уважно вивчіть інформацію на сторінці конкурсу та в Інструкціях для заявників, що прикріплені у блоці «Документи». Якщо у вас залишаться питання, напишіть на пошту ask@houseofeurope.org.ua.

 

Щоб дізнатися більше про грантові заявки та конкурси інших програм, завітайте на наші події. У календарі зазначено, коли буде найближча.
Якою мовою подавати заявку?

Це залежить від конкурсу, на який ви подаєтеся.

Якщо заявку потрібно подати на нашій онлайновій платформі, орієнтуйтеся на мову форми. Якщо запитання подано українською мовою — відповідайте українською. Якщо англійською — відповідайте англійською.

Якщо заявку потрібно подати через інший сайт, уважно прочитайте умови на цьому ресурсі.

Чи потрібно залучати до заявки друковані копії документів?
Ні, достатньо сканкопій. Ми попросимо відправити паперові версії деяких документів, якщо ви виграєте конкурс.
Чи є шаблони для рекомендаційних листів та інших документів?
Так, ми створили шаблони для деяких із них. Перевірте блок «Документи» на сторінці конкурсу, що вас цікавить. Інші документи ви створюєте самі в довільному форматі.
Де знайти запитання із заявки для конкретної можливості?

Знайдіть відповідний розділ в Інструкції для заявників, доданої до конкурсу, або зареєструйтесь на онлайновій платформі та перегляньте форму там.

 

На жаль, якщо заявку потрібно подати через іншу платформу, ми не зможемо підказати щодо запитань із неї.

Чи можна податися на кілька програм/грантів одночасно?
Так, ви можете взяти участь одразу в кількох конкурсах. Однак радимо зосередитися на програмі, що вас цікавить найбільше, адже якщо ви уважно і якісно заповните заявку, то краще запам’ятаєтеся експертам.
Мені не надійшов лист із посиланням для активації профілю. Що робити?
Перевірте спам; напишіть нам на ask@houseofeurope.org.ua, якщо лист не знайдеться, і ми допоможемо.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.