Ініціатива «Заправка»

 

«Заправка» — спільна ініціатива з Українським культурним фондом та Українським інститутом, створена для інтеграції українських мистецьких резиденцій у глобальний контекст. Ми об’єднали експертизи, професійні контакти та дослідницькі ресурси, щоб розвинути цю сферу в Україні.

 

Досліджуємо резиденції для ефективної підтримки

Ми вивчаємо, які мистецькі резиденції працюють в Україні та як ми можемо їм допомогти. Для цього проводимо мапування й анкетування. Результати дослідження ляжуть в основу аналітичних статей та допоможуть нам створити програми підтримки, що беруть до уваги реалії українських резиденцій.

 

Розповідаємо про українські резиденції міжнародній спільноті

Ми співпрацюємо з наймасштабнішою базою мистецьких резиденцій DutchCulture|TransArtists, щоб додати на їхню карту більше українських ініціатив. Усім охочим допоможемо створити профіль резиденції для публікації та сконтактуємо з голландським сайтом. Якщо ваша резиденція існує лише рік і ще не може потрапити у базу, ми згадаємо її у новині на TransArtists.

 

Допомагаємо українським резиденціям відповідати міжнародним стандартам

Ми розробимо посібник з детальною інструкцією, як організовувати, просувати й проводити мистецькі резиденції. Для відповідей на інші запитання плануємо індивідуальні консультації та велику конференцію у 2022 році.

 

Розповідаємо про найцікавіші можливості для митців

Ми підігріємо аудиторію митців з України та ЄС. Під час семінарів поділимося інформацією про найцікавіші резиденції та дамо поради, як підготувати документи для заявки.

 

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.