Шукаємо колег

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  

Ми фінансуємо стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також організовуємо дитячі та молодіжні табори, а також студентські обміни між університетами в межах України.

 

Шукаємо освітнього менеджера/-ку

Ми шукаємо сильного та вмотивованого менеджера/-ку, що буде розвивати Digital Labs: освітяни.

Digital Labs: освітяни — це мініхакатони для всіх, хто змінює сферу освіти в Україні на краще. Для учасників — це 15 воркшопів з експертами, 5 годин менторських сесій та по одній методології від команди. Для вас — можливість познайомитися з експертами з усієї Європи та підтримати реформу освіти.

Якщо ви маєте два роки досвіду у проєктному менеджменті, розбираєтеся в НУШ та сфері освіти й розмовляєте англійською, як рідною, ми чекаємо на вашу заявку до 15:00 за київським часом у середу 25 серпня 2021 року. 

Дізнайтеся більше про вакансію

Шукаємо фахівців/-чинь адміністративно-фінансового відділу

Шукаємо декількох потужних бухгалтерів до нашого адміністративного відділу: на повний та неповний робочий день. Ми цінуємо чіткість, стресостійкість, швидкість та знання німецької мови. В обмін пропонуємо хорошу заробітну плату та роботу в міжнародному проєкті.

Хочете вести бухгалтерію у проєкті, що змінює Україну на краще? Уважно читайте опис вакансії та подавайтеся до середи 25 серпня 2021 року, 15:00 за київським часом.

Дізнайтеся більше про вакансію

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.