Гранти на персональні проєкти

Гранти на персональні проєкти

 

Впевнені, у вас є ідея проєкту. Проєкту, що кортить реалізувати заради особистого розвитку, імені, досвіду. Що стане викликом, адже ви ніколи раніше такого не робили. Що насамперед про вас, але буде корисний і для інших фахівців сфери. Ми віримо у такі проєкти, адже завдяки їм з’являються агенти змін і починаються зрушення у суспільстві. Щоб їх підтримати, пропонуємо ці гранти. 

Гранти фінансують проєкти із залученням ЄС та Великої Британії. Запуск подкастів і телеграм-каналів, проведення професійних курсів і нетворкінг, квитки на конференції та воркшопи, участь у платних конкурсах і стажуваннях та інші ініціативи, що допоможуть отримати нові знання та поділитися ідеями. Це про двосторонній обмін досвідом з ЄС: ви можете як навчатися у європейських експертів, так і ділитися своїми думками. 

Стежте за нами у соціальних мережах або підпишіться на розсилку, щоб не пропустити нову хвилю грантів.

 

Інтердисциплінарний проєкт «CВЧЖ або як задружитись з інопланетянином». Персональний проєкт Антона Овчіннікова, який ми підтримали грантом

Це для вас і ваших задумів

Скористайтеся грантом, щоб реалізувати те, що захоплює особисто вас. Проєкт може бути не пов’язаний з основною роботою, важливо, щоб він спонукав вас взяти на себе більше відповідальності та здобути новий досвід.

Це для проєктів із залученням ЄС або Великої Британії

До проєкту обов’язково потрібно залучити ЄС або Велику Британію. Подумайте, як додати міжнародний вимір ідеї: якщо хочете взяти участь у воркшопі — оберіть подію британської навчальної платформи, якщо плануєте запустити блог — зробіть героями випусків європейських колег.

Це для проєктів, якими ви їх уявляєте

Велика ідея, команда, масштаб проєкту — усе визначаєте ви, а ми підтримуємо. У нас є обмеження щодо бюджету, тривалості та тематики. Однак ці обмеження такі широкі, що в їхніх межах ви можете зробити багато цікавого.

 

Курс «Природа та суспільство в первісній Європі». Персональний проєкт Павла Шидловського, який ми підтримали грантом  

Це для проєктів, важливих і для вас, і для професійної спільноти

Ми цінуємо проєкти, які корисні для вас та професійної спільноти в Україні. Діліться з колегами знаннями та можливостями для обміну — ініціативи із закупівлі обладнання залиште для конкурсів інфраструктурних грантів.

Це для фахівців різних секторів: від освіти до медіа

Реалізувати особисті проєкти нашим коштом можуть фахівці сфери культури та креативного сектору, освіти та роботи з молоддю, соціального підприємництва та медіа. Для кожної галузі ми визначили цільові групи, що найбільше потребують допомоги в Україні. Для нас важливі насамперед хороша ідея та мотивація її втілити, а не те, на якій кар’єрній сходинці ви перебуваєте. Молодий учитель сільської школи та професорка університету мають однакові шанси отримати грант.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.