Відповідь на COVID-19

Відповідь на COVID-19

 

Світова економіка у кризі. Це відчувають усі сфери, але особливо культура та креативні індустрії. Ми обирали не стояти осторонь і запустили чотири грантові програми у відповідь на найважливіші запити індустрії. 

Завершено: хататон Hack the Culture

Коли потрібні ідеї антикризових форматів

Разом з Goethe-Institut в Україні та за підтримки Посольства Німеччини в Україні  ми провели великий онлайновий ідеятон.

1 168 представників культури, креативних індустрій і IT 48 годин думали над антикризовими рішеннями для мистецтва. Під менторством 129 експертів з України та ЄС учасники придумали 63 проєкти. Три найкращі забрали головний приз — 3 000 євро. Вони ж та ще 17 фіналістів — отримали можливість податися на подальші гранти по 25 000 євро. Напрацювання учасників є у відкритому доступі, щоб інші представники сфери могли знайти щось корисне для себе.

 

Завершено: інфраструктурні гранти

Коли не вистачає грошей на техніку та оренду

Щоби театри, галереї та креативні хаби відкрилися після карантину, ми створили цей грант. Ми отримали 1 101 заявку від організацій, що хоче працювати, але не може покрити зарплати чи знайти гроші на техніку для віддаленої роботи. Учасники з найбільш чітким планом дій отримають фінансування.

Завершено: цифрові гранти співпраці

Коли пандемія стала натхненням

Прямі трансляції музичних фестивалів, виставки у соціальних мережах, співпраця у хмарних сервісах — пандемія надихнула культуру на зміни. Наш грант підтримає проєкти, що знайшли себе у цих форматах. Ми отримали 113 заявок з інноваційними ідеями й зараз обираємо найкращі. 

Триває: стипендії для спеціалістів культури та креативних індустрій

Коли складно з роботою через карантин 

Через карантин культурні менеджери залишилися без стабільного доходу і можливості займатися улюбленою справою. Щоб їх підтримати, ми створили стипендії — 3 000 гривень за проходження одного з безкоштовних онлайнкурсів з нашої добірки. Ми видали стипендій на 2 268 000 гривень, додали до підбірки 28 курсів на актуальні теми й не плануємо сповільнюватися.

Це для тебе!

Обирайте можливість для себе і подавайтеся

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.