Мобільний павільйон

 

Воркшопи й культурні події. Щодня й на різні теми

Павільйон активізує публічний простір і створює атмосферу, що сприяє зародженню нових ідей. Для кожного міста ми складаємо окрему програму — тут відбуватимуться різноманітні воркшопи, кінопокази, концерти. 

Сучасна архітектура. У популярній локації вашого міста

Ви точно помітите наш павільйон — він займає 180 квадратних метрів. Це сучасна споруда з двома амфітеатрами на майже 100 людей. Павільйон адаптується до архітектури міста: він, як конструктор з 4 деталей, що можна зібрати 6 способами. Проєкт створили молоді українські архітектори — Іван Протасов, Яна Бучацька, Дмитро Міхєєв і Тарас Баран.

Доступно про наші програми. А також інші можливості ЄС для українців

У нас більше 20 програм для 6 професійних секторів. Щоб не заплутатися, приходьте до мобільного павільйону й ми простими словами розкажемо про можливості, що підійдуть саме вам.

 

Відповіді на запитання. Навіть на ті, що здаються дурними

Два тижні ми будемо консультувати відвідувачів павільйону. Що таке грант, як заповнити заявку, яка програма підійде мені, що значить ваш логотип — відповімо і покажемо.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.