Воркшоп «Локальні культурні ініціативи»
.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%22GI_Logo_horizontal_black_sRGB+50mm+%25281%2529.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27GI_Logo_horizontal_black_sRGB%252050mm%2520%25281%2529.png)
Воркшоп про організацію великих подій в маленьких містах.
За три дні ви усвідомите унікальність свого міста чи села та навчитесь транслювати її через культурні ініціативи. Визначите цільову аудиторію, прокачаєте мʼякі навички та опануєте свіжі інструменти культурного менеджменту.
Після навчання на вас чекають особисті консультації, де можна спитати поради та докрутити ідею події. Ви зможете обрати зручний час 14 або 15 червня з 9:00 до 20:00.
Коли: лекції — 11-13 червня (14:00-18:00), консультації — 14-15 червня (пів години між 9:00 та 20:00)
Де: Zoom
- Олена Афанасьєва — менеджерка, арткураторка, громадська активістка та голова центру культурного розвитку «Тотем». До великої війни була співзасновницею та артдиректоркою креативного простору Urban CAD у Херсоні.
- Денис Васильєв — понад 20 років досвіду у сфері культурного менеджменту. Директор Музею історії музичних інструментів «БарабанЗА», засновник Центру розвитку бізнес-технологій та культури й програмний директор артрезиденції Sound Art Space.
- Діана Берг — активістка та мисткиня з Донецька. Засновниця протестного руху «Донецьк – це Україна», у 2014 році переїхала з окупованого міста до Маріуполя, де заснувала Платформу Тю.
- Юрій Ткач — понад 20 років досвіду на керівних посадах в освіті та культурі. Історик, філолог, експерт з культурної спадщини, режисер, організатор заходів та очільник обласного художнього музею.
Воркшоп стане в пригоді менеджерам культури, івент-менеджерам, менеджерам артпросторів та активістам, які:
- повнолітні
- залишаються в Україні;
- мешкають поза містами-мільйонниками;
- мають до пʼяти років досвіду в сфері культури;
- хочуть проводити гучні культурні події в своїх містах та селах.
Заповніть форму на онлайн-платформі. Це займе не більш як 15 хвилин.
Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Лабораторія культурної трансформації» і конкурс «Воркшоп “Локальні культурні ініціативи”».
Результати оголосимо до 4 червня. Не забудьте перевірити пошту, яку реєстрували на онлайн-платформі.
- Заохочуємо подаватися представників національних спільнот України.
- Онлайн-лабораторія проходить в рамках Лабораторії культурної трансформації — серії практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів, представників громадського сектору та культурних діячів поза великими містами та регіональними центрами під час війни. Це проєкт Goethe-Institut в Україні та частина програми House of Europe, що фінансується європейським союзом.