Ми в регіонах

Україна не обмежується Києвом. Україна — це тисячі міст, містечок і сіл. Ми хочемо, щоб вони також долучилися до європейських проєктів, і тому йдемо до них.

Наші регіональні представництва — це поп-ап хаби та мобільні павільйони. Ми вважаємо, що креативний бізнес — основа позитивних змін у регіонах, тому зосередилися на темах інновацій, креативних індустрій та підприємництва. Вони є провідними на воркшопах, кінопоказах, концертах і під час інформаційних кампаній. 

 

Поп-ап хаби

Раз на рік ми “позичаємо” креативний хаб у регіональному центрі, щоб стати ближчими до вас. Робимо інформаційний стенд із коворкінгом, бібліотекою і лаунжзоною і протягом місяця розповідаємо відвідувачам про можливості. Також запрошуємо місцевих жителів на лекції, воркшопи, зустрічі, кінопокази, концерти, вечірки.

Поп-ап хаб завершується фестивалем House of Europe. Це міжнародна конференція з експозоною для прогресивних стартапів України та ЄС. Ми вже склали програму цьогорічного фестивалю — вивчайте її і плануйте подорож

Ще один елемент поп-ап хабів — інтенсивні п’ятиденні тренінги для креативних стартапів. Під час тренінгів учасників навчають перетворювати ідею на робочий бізнес. Дізнайтеся більше про тренінги на сторінці програми і подавайтеся.

 

Мобільний павільйон

Щонайменше двічі на рік ми приїжджаємо до маленьких та середніх міст: встановлюємо мобільний павільйон, облаштовуємо лаунжзону і запрошуємо до себе містян. У павільйоні можна дізнатися про наші програми й навчитися подавати заявки. На додачу — воркшопи, кінопокази, концерти і спілкування.

 

Зустрінемося в регіонах!

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.