Creative Business Survival Kit

Creative Business Survival Kit

 

Підприємництво — це підійматися на гору невідомим маршрутом. Підприємництво під час війни — це підійматися на гору в хуртовину, без мапи, спорядження та мобільного зв’язку.

Розуміючи як складно зараз вести креативний бізнес в Україні, ми створили підприємницький набір для виживання: два місяці щотижневих персональних консультацій та 1 000 євро, щоб втілити рекомендації в життя. Експерти з України та ЄС допоможуть мінімізувати ризики роботи в під час війни, вийти на міжнародні ринки та оптимізувати робочі процеси.

Ми будемо інформувати про можливості для Creative Business Survival Kit двічі на рік. Слідкуйте за нами у соціальних мережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

 

Це для бізнес-рішень, які підійдуть саме вам

У нас немає стандартизованої програми. Бізнес-консультант допоможе вирішити саме ваш запит: оптимізувати організаційну структуру, адаптувати фінансову модель, розробити нові продукти або обрати ринки для міжнародної експансії. За два місяці регулярних зустрічей ви встигнете затестити гіпотези й разом відкорегувати план дій.

Це для дій, а не теорій

Ви отримаєте 1 000 євро на розвиток бізнесу. Генератор, переклад сайту англійською мовою, консультація спеціаліста з продажів на Etsy, фейсбук-таргетинг — після консультацій у вас не буде сумнівів, як ефективно витратити гроші.

Це для консультацій від професіоналів

Наші бізнес-консультанти мають мінімум п’ять років досвіду, експертизу у сфері креативних індустрій та розуміння як розкрити потенціал підопічних. Ми співпрацюємо менторами з ЄС, а також професіоналами української креативної індустрії — Анною Петровою, Володимиром Воробеєм, Інною Шинкаренко, Костянтином Воробйовим, Оленою Кобилянською та Олександром Романішиним.

Це для незламних креативних бізнесів

Ми підтримуємо бренди екологічної кераміки, бюро архітектурної візуалізації, дитячі видавництва, медіа про візуальну культуру та інші креативні бізнеси, які продовжують працювати під час війни. У пригоді стане мотивація та наснага втілювати зміни в життя.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.